Güzel bir şeftalinin bozuk ve görülmeyen yanını ısırmaya eşdeğerdi hayat! Yüzünü ekşitip, ısırdığını geri tükürmek kadar da iğrençti belki de! Ve farklı, sürprizlerle dolu! Huzurlu ve kaygılı bir sürü bekleyiş.. Gülmeler, ağlamalar falan.. Alkolü fazla kaçırmak gibi birşey.. Oysa kederlidir içmeler ve hayat da öyle..

Hayat! Çaresizliğimizin göstergesi.. Ve ölüm hüzünlü bir son! Nasıl gerçekleşecek acaba? Çok mu önemli, kimisine göre..

Bir gofretten aldığım hazzı tarif edemiyorum, ama çok seviyorum gerçekten.. Şuan gözlerimdeki uykuyu ve yalnızlığı görmelisiniz.. Çok iyi anlaşırlar.. İki eski dostturlar adeta.. Ama umursamıyorum, yarın doğacak güneşin sıcaklığını hissediyorum şimdiden.. Güzel bir duygu..

Düşündüm de uzun süredir elle tutulur birşeyler yazmıyorum. Biraz kelime yüklemem gerekli sanırım.. Ya da çok şey yazabilirim de yazmıyorum ne bileyim.. İki hayalim var, birisi ağababalık sanalında bir radyo istasyonu kurup yayın yapmak ve diğeri ise sitede deneysel diyalog adında bir kategori yapıp, her hangi birisiyle internet üzerinden yaptığım felsesi,siyasi,mecazi.. sohbetleri düzenleyip yayınlamak.. Bence çok eğlenceli olacaktır.. Çok büyük hayalleri umursamıyorum artık, belki birgün bir fırsatını yakalar gerçekleştiririm ama şuan için çok da önemli değil..

Bu arada eve çıkma niyetim epeyce tırmandı, çok yakında evime geçip dizaynlara başlayabilirim.. Emin olun o zaman çok daha güzel olacaktır herşey..

 Bazen koşturursun sevginin peşinden

ve bazen olmaz,

 ki genelde olmaz..

Yorulursun..

Ama bazen gözlerin yere bakarken dahi onun gözleriyle buluşursun,

 Bazen bir anlıktır herşey,

 ertesinde üzülürsün,

 Ki bazen sessiz kalır, çok şey konuşursun…

 

KorsanKalem

Kategoriler: Eskiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir