Sıkıcı bir cumartesiydi.. Aptal kutularında iki film ve laptopta da bir film izledim.. Büyük bir cipsle birlikte fantayı da yuvarladım.. Düzensiz besleniyorum. Aslında düzensiz yaşıyorum. Çok da umursadığımı söyleyemem.. Ama ne bileyim işte, düşünüyorum bazen bu konuları. Hayat nihayetinde güzel nitelemelerini hakedecek anları da barındırıyor içinde.

Ağababalık sanalında, site adı ve kullanıcı adımın icatcısı çıktı ortaya:) Birlikte türetmişiz.. Evet biraz araştırdım ve bloğuna ulaştım.  En son yazdığı yazı 31 aralık 2010 tarihliydi.. Yani epeydir uzak kalmış arkadaş.. Açıkçasını söylemek gerekirse, bu ismi kimseden duymadım-görmedim.. Uzun süreli düşünmelerden sonra, beni niteleyen bir isim olarak KorsanKalem’de karar kıldım. Bir süre sonra da benim için çok değerli bir isim oldu. Şu süreçte şuanki yayın politikamız devam etmekle beraber, farklı bir yola, yönteme gitmeyeceğim. Sitede yazan diğer 3 arkadaşımla birlikte, beklentisiz bir şekilde yazıyoruz..

Ağababalık sanalıyla ilişkim uzun yıllara dayanıyor.  Mynet’te cannuri.sitemynet.com ile başalamıştım, site işlerine .. Sonra birkaç başarısız- ücretsiz forumlar kurarak devam ettim.. Daha sonra mavidus.net, forumzip.com, siyasalsohbet.com(Türkiye’nin ilk siyasi tartışma forumlarından).. Bir süre sonra site işlerinden para kazandık.. Tabi para tatlı geliyor insana.. Bir senemi sanırım harcamış oldum.. Ama ders almak gerekiyor bazen..

Ne lan bu? Şiddet.. Şiddet.. Kadına karşı, çocuğa karşı, insanlara karşı.. İnsanlar artık öldürmekten hiç çekinmiyor.. Nasıl geldik bu noktaya? Nedir yani? Eşini nasıl öldürürsün ya? Ya bir cana nasıl kıyarsınız arkadaş! Yavaş yavaş soysuzlaşıyoruz! Her türlü pislik içinde ve gittikçe o pisliğe batarak hayat sürüyoruz! Onurdan,şereften, sevgiden yoksunuz işte!  Üç kuruşa sattık bir kere, bir kere bildiler değerimizi! Artık bir bok olmaz..

Evlat dik dur,
Bir kere eğdin mi boynunu, kaldıramazsın!
Yanlışı görünce kapatma gözlerini,
Bir daha asla açamazsın!
Paraya pula tamah etme sakın!
Sokarsan cebine bir defa, fiyatlandırılırsın!
Evlat dayak yiyecek olsan da,
gir kavgaya;
Zira dostunu kollayacaksın!
Onur dedim, şeref dedim, namus dedim sana!
Bunları umursayacaksın!
Biliyorum kahpe dünya,
Ama çamura düşssen de;
Parlayacaksın!!!

KorsanKalem

Kategoriler: Eskiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir