“Hayal midir,rüya mıdır,ben şaştım Çok aradım köşe köşe dolaştım Sevda derlerdi bir sahil de ulaştım Aşkın deryasına daldı gizlendi,daldı gizlendi,darıldı gizlendi… “

Bir şarkı dolanır diline ve kulaklarında hep yankılanır.. Bazen yalnızca kelimeler; sadece bir şarkıda bütün olabilir.. Ki kalbin, titrer böyle şarkılarda.. Hiçbirşey anlatmaz ama; çok şey anlatır aslında.. Şarkılar da tutarsızdır.. Hiçbir şeyin tutarlı olma zorunluluğu olmadı ki zaten..

Hazirana bak! Bu saatte kışın yağmadığı kadar yağmur yağıyor.. Dünyanın dengeleri meselesine girmeyeceğim! Eden bulur! Ama ben Haziran’dan beklemezdim bunu, kör oldum..

Bulamıyorum, hayallerimi gerçekleştirecek o evi bulamıyorum.. Çık artık karşıma be abi.. Çık yani.. Biran önce başlayalım dört elle, mücadeleye, kavgaya! Her proje beklemde.. Herkes beklemede.. Nerdesin?

Bu gece uyku yok, yarın uyku yok, yarından sonra ve ondan sonra da!! Bu süreçte, Samizdat özeti ve kitap hakkında görüşlerimi kaleme alacağım, evet çıkış yolunu buldum.. Bazen birilerinin omuz vurması gerekiyor..

Madam’ın gelişi, açıkçası beni çok mutlu etti.. Şiirde dip not olarak hoşgeldin demek sanırım çok anlamlı değil? Hele hele ahmakça bir şiirin alt kısmında.. Neyse, tekrar aramızda olman bizi çok mutlu etti..

Sitede yazar sayısı artıyor.. Yakın bir zamanda bir yazar daha bizlerle birlikte olacak.. Yeni bakış açıları ve konuları olan yazılar okumak dileğiyle..

Şimdilik sağlıcakla kalın..

KorsanKalem 07.06.12 01.22

Kategoriler: Eskiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir