Boşvermişlikten öte, bişey düşünmüyorum şuan.. Boşverdim yani. Hani büyük idealler falan! Kim için? Ne için? Neden? Sokakta dilenen bir çocuğa neden dönüp bakayım ki! Neden üzüleyim Libya’ya, Irak’a, Filistin’e? Kılım neden kıpırdasın yani!

Boşuna boşverdiğimi biliyorum. Yapamıyorum işte, acıyor içim! Herkez gibi değilim napayım.. Yoruldum ama artık, hani boşverdiklerim var, evet.. Gözgöze gelmiyorum artık.. Gözlerim yerlerde yani! Arayışlarımı yitirdim, sanırım Amasra’ya benzemeye başladım. Sessiz,sakin dingin.. Uyuzlaştım biraz 🙂

Bugün de hergeçen gün gibiydi. Onca dert varken dünyada, oturup Amasra’da sıkılışımı ve boşveriş öykümü anlatıyorum! Boktan bir yazı yazmanın sevinciyle, biramı yudumluyorum. Bir çok insanın alkolik olacaksın uyarılarına kulağımı kapattım. Olmayacağım çünkü. Keşke olabilsem. O kadar içmiyorum ki! Sadece içtiğimde gerçekçi olabilmek ne fenaymış arkdaş..

Neyse, artık sitede KuytuKöşe adlı bir kategori var. Oradaki yazıları patriot yazıyor. Çaylak kardeşim:) Dostum arkadaşım.. Duygu yüklü bir insan.. Artık KorsanKalem’de ben de yeni ne var diyebileceğim yani. Mutluyum bu yüzden:) Az önce facede senin gibi olurum falan yazmış, tam sopalık:) Sanki ben bir bok olmuşum gibi:) Ulan yazdığımız zırvalıkları, okuyan da yok ki:) Hani eleştirilmek isterim. Biri çıksın desin ki mesala; senin bu yazdığından bir cacık olmaz kapat lan bu siteyi.. Ne hoşuma gider bir bilseniz.. Çoğul konuşuyorum, sanki milyonlar okuyor sattığımın yazısını:) ama yapacak yok! Zira yazınsallığı seviyorum, ağababalık sanalında krallar gibisin işte..

Neyse, bir sevdiğimle konuşuyordum; arada heyecan katarız konuşmalarımıza. Tanımadı beni kimsiniz dedi, ben de umutsuz vaka dedim 🙂 O da dedi ki, ya umutsuzluğunu çöpe atmadın mı hala sen? ; Ben de : atamam atsam da o bırakmaz beni, bırakamam umutsuzluğu yazasım gelmez sonra, hayata küsmüyorsam eğer o umutsuzluğa borçluyum. Evet boşverişin güzel yanı bu! Umutsuz olmak kadar güzel birduygu yoktur sanırım. Çünkü umut etmedikçe, hayatında değişik şeyler oluyor. Ama umutların sonu diye bir tabir olmuyor hayatında..

İşte bütün mese de bu! Umutsuz boşveriş farklı bişey be yaa:)

Kategoriler: Eskiler

1 yorum

patriot · 30 Mart 2011 22:11 tarihinde

kardeşim yazdıklarımızı okuyan olmasa da olur… biz yazalım yeter.. zevk alıosak yazmaktan yeterli bence.. dieceğim o ki BOŞVERME 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir