Bu deliliğe atılan ilk adımların deneme yayınıdır.. Frekansla oynamayın.. Radyoda program yapma gibi bir planım vardı bir ara.. İnternet radyoculuğu.. Hıh.. Bilmem neremin kenarı..

Evde iç çamaşırlarınızla yaşıyorsanız yani sadece iç çamaşırı varsa üzerinizde kapı çaldığında ki o tepkinizi gözlemlemek isterdim.. Ben çoğu kez tişörtü ters giyip, altımdaki pantolunun da fermuarını çekmeyi unuturum.. Niye tişört giyme gereksinimi duyduğum konusunda meraklanıyorsanız eğer; bir kıvanç tatlıtututuğ değilim:) Konu saptı iyi mi?  Kötü!

Şimdi evde bu şekilde rahat edenler, ya birlikte yaşadıkları insanlarla baya birşeyi aşmış durumdadırlar ya da yalnızdırlar.. Hemen sevgi pıtırcığı, küçük poliyannacı mutlu tipler atlar ortaya sazan vari.. “Ama bak ne kadar özgürsün, iç çamaşırlarınla evinde..” Hadi canım bu kadar özgürlük anlayışınız varsa tee içine salatalık doğrayayım! Eğer iç çamaşırı muhabbeti özgürlükse, perdelerş kapalı o loş evinin dışına çık da özgürlük dereceni bileyim.. Derler adama..

Birkaç gündür fenalara bağlamaktaydım.. Yazınsal çukurundan bok çukuruna geçiş yapmıştım.. Nihayet temizlenme ihtiyacı hissettim.. Bana bu süreçte destek olan birkaç iyi insana minnet duygularımı hiç yitirmeyeceğim.. Sağolun varolun..

La ilk defa viskiyle serhoş oldum.. Güzel kafası var.. İçmeniz temennisiyle.. Soyutlanmak için içkinin önemli olduğunu düşünmekteyim.. Sıfırlanmak ve temizlenmek için.. Ama artık arpa suyunu içmeyeceğim! Göbek ve midemi çekilmez hale getirdi zira..

Bugün bu ülkenin içini oyanları izliyorum da, iyi yapmıyorsunuz beyler! Bu toprak çok pis sorar hesabını! Koyunlarınız, kuzularınız, köpekleriniz ve sahipleriniz değil ama bu toprak üstündeyken de altındayken de çok pis sorar hesabını! Bilin diye yazdım yoksa, sivilceme üzüldüğüm kadar üzülebilecek bir değeriniz yok bende!! Lafı da gelmişken, koyun bile meeler lan! Siz öküz gibi izliyorsunuz!

Çeşme damlatıyordu ya.. Şimdi bildiğin ince bir akıntı var.. Bu ay su faturasını elime alacağım gibi geliyor ve sonra dilime Umbrella şarkısı takılacak.. Neyse anlayan sizi gıdıklasın.. Bugün pazartesiydi ve hafta daha yeni başlıyor..!

KorsanKalem

Kategoriler: Eskiler

3 yorum

gercekcihayalperest · 02 Nisan 2012 18:20 tarihinde

İçmeden de temizlenebilir insan..Bir dost..

cüneyt · 20 Mayıs 2012 21:56 tarihinde

Gerçekten detaylı bir araştırma olmuş.
Emeğine sağlık.

KorsanKalem · 20 Mayıs 2012 22:04 tarihinde

Cüneyt, beğenine sevindim dost..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir