Aptal kutularının hayal sahnelerinde sezon finalleri birer ikişer yapılmaya başlandı. Ve kutular insanlara sıkıcı gelmeye başladı.. Biranda hayır işlerine merak sardılar.. Boşluk doldurmaca oynuyorlar.. Hep sıkıcı gelmişti oysa bana!

Yaza çevirildi sonunda yüzümüz.. Fena şekilde yaktım bile sırtımı.. Deniz vazgeçilmezdi hayatımda, farklı bir bağ vardır aramızda.. Ama denize girip de sahilde uyumamalıyım:) sonrası iyi olmuyor..

Bir süre düz yazılara ara veriyorum, yani KorsanKelam’da yazı yazmayacağım, yazarsam şiir ve söz yazıp paylaşırım.. Biraz yoruldum sanırım. Ya da başka şeylere yoğunlaşmam lazım..Kendi kendime radyo kayıtları yapmaya başladım ve zor olduğunu anladım bu işin.. Ama bir yandan da ısınıyorum, galiba kışa doğru radyo projesi için kollarımı sıvayacağım..

Haziranın 23’ü.. Günler koşturmaya başladı.. Haziran da bitti yani..  Temmuzda tatile çıkacağım, özledim annemi babamı kardeşimi.. Buruk geçecek bu tatil, zira artık büyüklerim kalmadı.. Anneannemin vefatı ve anıları.. Ölüp gidicez hepimiz, sevdiklerinize sarılın işte öpün onları..

KorsanKalem

 

Kategoriler: Eskiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir