Bir alkolün azizliğinde buldum aşkı, ve yitirişimdi ayılmalarım.. Hep buldum yitirdim ve koştum hep.. Ahh bilmezsiniz, çok küfür yemişimdir dizkapaklarımdan, kanarken.. Gözlerimde hep bilinmez hüzün.. Olacak oludu aslında. YADA kadercilerin bir anlayışıydı bu.. Biz sadece kendimizi onunla kandırmıştık.. Evet üstümde sarhoş edası taşıdığımdoğrudur. Yoksa kim yazar bunları kim dinler hüznü? Eğlenmek ve yüzüne sahte gülen maskeleri takarak gezmek varken.. ANLAMsız ve bir o kadar mantıksız bir dünyada ağır işler yapıyoruz.. FARKetmediniz değil mi? İşte bu yüzden yazıyorum, çok para hırsını ne zaman bırakacaksınız ki? Yada katlar yatlar iktidarlardan nezaman vazgeçeceksiniz?

Can sıkıntısı yazmıycam buraya kadar sadece SIÇTIM SIVADIM! Burdan sonra BOKU SİDİKLE temizleyip yüümüze gözümüze bulaştırabiliriz.. Dünyada farklı insanlar vardır ve farklı olmaya çalışanlar.. Düz yazıyı becerebiliyor muyum bilmiyorum ama bildiğim birşey varsa oda; geçen gün yazdığım yazıda tanımadığım birileri okuyorsa demiştim.. Hiç geri dönüşü olmadı:) O yüzdendir ki,, artık suya yazdığımın farkındayım..

Bu yüzden daha delidolu yazacağım artık.. Daha güzel olur belki:) Yine laf sokmalarım, aymazlıklarım ve ayyaşlıklarım olacak elbet. Kırılmayın darılmayın gücenmeyin.. Sevgim o kadar büyük ki hepinizi çok seviyorum..

KorsanKalem

Kategoriler: Eskiler

2 yorum

talha mitat · 10 Mart 2011 00:41 tarihinde

paylaşım çok güzel olmuş bence. kısa, anlaşılır ve net. diğer paylaşımların da kısa olması durumunda sitenin devamlılığı sağlanacaktır. yani en azından belli bir takipçi listesi olacaktır. hoşuma gitmeyen nokta ise 2. paragrafta ki büyük harfle yazılmış kelime ve türevleri… hiç gerek yok ve bence o güzelim yazının böyle sonlanması ümit kırıcı.. ayrıca sitenin ciddiyetine zeval getirir bu tür şeyler.. ama devam kardeşim gelişimin heyecan verici… umarım böyle devam edersin….

KorsanKalem · 11 Mart 2011 03:31 tarihinde

Çok teşekkür ederim, eleştirilerine şiddetle dikkat edeceğim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir