“Söz-44:Hiç kimseye iyi dileklerde bulunmuyorum, bunca yıl bulundum da noldu? Hep daha beterini yaşadık, ne haliniz varsa göreceksiniz bu sene de hakettiğimiz gibi.. KorsanKalem”

Saat 16.00 suları içmeye başladık. Daha öncesinde eve temizlik ayarı yaptık biraz. Öyle çok bişey değil, biraz süpür, biraz çöp at, bulaşık yıka falan.. Daha da öncesinde alışveriş yaptık, biraz nevale aldık işte.. Ve sona dönersek saat 16.00 suları içmeye başladık. Tuhh azıma zıçayım.. Aptal kutusuna küçük bir kutu aldık, çanak şeysi işte.. Dekoder mi risıvır mı ne halt ise işte onu..

Nihayetinde saat 16.00 sularında aptal kutusunun aptal replikleri eşliğinde içmeye başladık.. Gece nelere gebedir bilemiyorum ama şimdilik böyle.. Geçen sene yazdığım yeni yıl mesajını başa ekledim.. Yeni yıla çok sıcak bakmıyorum.. Bir şey ifade etmiyor.. Umarım iyi şeyler olur da göt olurum! Ama olmayacak işte.. Kaç yıldır böyle salak salak iyi temenniler de bulunmanıza sinir oluyorum bir siktirin gidin! İyi olması için çabalamayıp, kuru bir iyi dilekte bulunarak tatmin ediyorsunuz kendinizi..!

Gecenin ilerleyen saatlerinde sızıp kalacağız, yarın sabahın köründe işe gidecek olmak, bu koduğum dünyasında sanırım hayatın cilvesi.. Ama beni bekleyen kulüb rakı, vodka ve bira var.. Kırmızı boxerımı giymenin tam da sırası hehe, evet var bir tane kırmızı donum 🙂 Ben almadım annem almış seneler önce:) çok giyilmediği için yepyeni bir hali var 🙂 diğerlerine caka satıyor anlayacağınız.. Annem babama da bana da almıştı.. “Bu da senin” dediğinde suratına anlamsız bakış fırlatmıştım:) Lan özledim kadını, bu sene babam ve kardeşimle geçirecekler.. Teyzemler de Marmariste.. Hüzünlü geçecektir.. Babamla rakı içmek vardı.. Hassiktir ..

Tıktıktık.. Kim ooo.. Ben Müslüm Baba…  Yeni yılınızı kutlamaya geldim… Biz Noel Babayı bekliyorduk lan! O yan dairenin bacasında boğuldu, hem hıristiyan lan o kafirler!

Noel baba samimi değil bacadan girmemeli, ayıp değil mi amcası.. Ağzına yüzünee!! Geyiklerin boynuzları var yaaa neysee…

Hepinizi öptüm, kocaman ve ıslak..

KorsanKalem

Kategoriler: Eskiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir