Öyle soğuk, öyle telaşsız bir ruh halindeyim ki! Zifiri karanlığa adeta gömülmüş bir adam misali.. Bazen yataktan kalkınca direk koymaya başlarsın, bu sık olur aslında.. Yine mi sabah, yine mi iş, yine mi telaş, yine mi koşuşturmaca.. Yine yine ve yenilenerek devam eden bir süreçtir bu.. Hayattır bu..

Klişeleşmiş bir hayatınız varsa ve bundan şikayetçi değilseniz, tebrikleri patronlarınızdan almayı bekleyin.. Takdir ve teşekkür için hoca peşinde koşturan öğrenci havası sezinliyorum sizlerde.. Ama o ergenlere kızmadım hiç.. Sistem o küçücük yüreklerine hep benci bir bakışı yerleştiriyor işte.. Ama bunun bir boka yaramadığını görüyoruz daha sonra.. Görüp de göt olduktan sonra hala aynıysan bir siktir git .. İşim olmaz benim seninle.. Sen önüne konanı yer, konmayanı görmezsin bile.. Sen hergün domalıp o patronun apış arasının kokusunu koklayacak kadar sistemin orospusu olmuşsundur bile..

Bu kadar yerleştirme ağır mı geldi acaba? Bugün biraz hard takılıyoruz.. Sert kelimesi karşılamıyor illa hard olacak yani.. Tırnaklarım uzamış, bir cumartesi uzanıp siktiriboktan koltukta, yazma telaşına giren bir karamsarın, bitmek bilmez haykırışını kaç kulak duyar bilinmez ama önemli olan duyulması değil yapılan eylemdir canlar..

Ebesinin ki gibi bir hava var.. Boktan bir gündem ve sidik torbam yeterince dolmadan, biraz daha çok,  daha fazla kelimeyi sürtüşmek istiyorum..  Siyasete çok girmek istiyorum.. Sokup sokup çıkaracağım ama elim varmıyor.. Bir kaç şeye değineyim sadece.. Özgürlükleri savunmazsak eğer, bu yazıları da yazamayız zira! Bunu bildiğimden dolayı, ufacık girip çıkayım işte..

Mayısların 19unu silelim, nisanın 23ünü de.. Ha 30u var ağustosun, 9 eylül misal unut gitsin! Yapılan değişim dönüşüm bittiğinde, biz ne yaptık diyeceklerin dikkatine.. O günler geldiğinde, bir tarih kalacak gibi görünüyor 10 kasım.. Yani öldü O diyecekler.. O öldü ve herşey bitti diyecekeler.. Ama sanıyorlar ki, biz 1881 unuturuz,1919u,30u,9u.. Biz şimdi suskunuz, kırgınız biraz da.. Zira teröristin özgürlük savaşçısı, askerin terörist ilan edildiği ülkemizde, bir Allah’ın kulu  sesini çıkarmıyorsa, biz de bekleriz ta ki canımıza tak edene kadar! Bizler emperyalizme hiç eğmedik boynumuzu, eğmeyeceğiz..

Bu arada kardeşimi de alıp karne hediyesi olarak umreye gideceğim! Teşekkürler Türkiye!

Girdin mi çıkamıyorsun ne tatlı lan! Uzatmayayım:) Öyle ya da böyle yolun sonu görünmüyor işte.. Ama sertabın dediği gibi “bir çaresi bulunur elbet canım ,bi uyuyup uyanalım ” uyanalım!!

Genel olarak, karamsarlık çoktan, hayat boktan, ülke boktan, iş hayatı boktan, insanlar hala yoktan yere ölüyorlar, ve ilahi komedya bir ilah göndermiyor, göndermesin ve tiyatrosunu izlesin ama işler iyiye gitmiyor! Mayaların  mayalı hamuru keşfetmiş olabileceklerini düşünürüm de takvimine pek bir inancım kalmadı!!

Bu arada Rauf DENKTAŞ, mücadele adamı, şerefli liderlerimiz arasında yerin her daim varolacaktır, rahat uyumayacaksın biliyorum, hatta kemiklerini sızlatacak şerefsizler var. Ama gün gelecek senin gibi Ulu önder Mustafa Kemal gibi biri çıkıp gelecek ve soracak hepsinin hesabını..

KorsanKalem

Kategoriler: Eskiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir