Nasıl bir insanım bilemiyorum.. Kapalı kutu..  Çok sıcak kanlı değilim, bunu biliyorum.. Ben kendimi anlatmayı sevmeyen biriyim.. Monoton yaşıyorum genelde ama insanların da monoton yaşadığı iddaasındayım.. Sevgimi kolay belli edemem yani dilime pelesenk olmamıştır sevgi sözcükleri.. İçimde yaşadığım çok şey oldu ama dışa vurumlarda eksik kaldım hep.. Genelde bu yüzden kaybettim, bir çok şeyi..

Plan program yapmayı sevmedim hiç, bu saatten sonra da yapabileceğimi düşünmüyorum. Bazı projelerimi hep ertesi günlere bıraktığımı farkettim. Bu duruma derhal son veriyorum. Bundan sonra daha yapıcı olacağım.. Kendime ve çevremdekilere daha önem vermeliyim..

Şunu söylemeliyim ki kolay biri değilim. Olmadım hiç.. Duygusalım, sessizim, sakinim.. Canımı yakan şeylere bir yere kadar sabrederim.. Kolay sinirlenmem ancak bazen birikmişlikler yüzünden patlamalarım olur.. Çok alıştığım için yalnız kalışlara, bir birliktelikte karşımdaki insan zorluk yaşayacaktır, yaşıyor..

Vazgeçilmeyecek şeylerim vardır;herkezin olduğu gibi.. Deniz gibi.. Yazı gibi.. Ve siyaset gibi.. Çok büyük hayallerinin olması bazen büyük bir kaosa neden oluyor.. Bu kaosun içinde kalmak kadar berbat bişey yok.. Ben kaldım çünkü.. Bilirim.. Ah aldın mı hiç insanlardan diye soracak olursanız, yok almamışımdır.. Kötü biri değilim.. Henüz kirlenmedim..

İyi bir dindar değilim.. Değilim.. Bunu açıklamak lazım, yani dine karşı olmadım.. Ama boyunduruğu altına da girmedim.. Ve hiç rezilleşmedim. Yani yapılmaması gerekenleri yapmıyorum zaten.. İyi bir insanın da ibadet etmeden yaratıcının Cennetine girebileceğini düşünüyorum.. Ha ibadet edenlere karşı bir hareketim var mı? Asla! Zaten öyle birşey olsa idi, iyi bir insan nitelemesi yapamazdım.. Kimsenin ibadetinde değildir gözüm.. Gönüller temiz olsun, hepsi bu! Başkalarının acıılarına da gözün doluyorsa eğer, hala insansındır ve masumiyetin bir bebek edasındadır!

Ben iyi olan herşeyi severim.. Kerevizden ve arap saçından nefret ederim:) Ağababalık sanalında Korsan bir Kalem’im..

KorsanKalem

Kategoriler: Eskiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir