Cuma günü.. Zordu hayat ve hiç de kolay olmamıştı.. Olacağını da tahmin etmiyorum.. Yazı yazmak istiyorum, ama neyden bahsedebileceğimi bilmiyorum.. Geçenlerde İncir Reçeli isimli bir film izledim. İzlemenizi öneriyorum. Çok hoş ve acı yüklü bir aşk hikayesi.. Ayrıca Umut isimli bir film de var. Onu da izleyin..

Nihayet yaz geldi ve denize girdim. Biraz soğuk ama pek de umrumda değil. Daha karpuz alıp da yemedim. Bu arada farkettim ki epey kilo almışım. Göbek sağlam yani.. Bu biraz can sıkıcı ama napayım?  Havada hafif bulutlanma var. Değişik bir hava yani..

Bir yerlerde takılıp kalıyor insanlar aslında.. Hani kadercilik anlayışı.. İlginç ama gerçek bir hayat bu. Aptal kutularındaki yapmacık hayatları izler gibi yaşıyoruz hayatı.. Anlamıyoruz her doğan güneşin ne kadar da güzel olduğunu.. İşin gerçeği şu ki ölümün gerçekliğini kabullenmek gerekiyor.. 

Bir sürü pislik haber var şuan.. Ne lanetleşiyoruz! Çok yazık ama vicdanını kaybetmiş insanlar.. Çok dindarlar!! Ben o kadar da değilim! Vicdanım çok rahat.. Zira hiç yitirmedim acımı ve inancımı.. Vicdanım hala sızlıyor, savaşları,cinayetleri,canilikleri,sapıklıkları gördükçe.. Çok dindar insanlar, çatır çatır öldürüyorlar.. Çok namuslular ve de ahlaklılar!!

İçim sıkıldı.. Çok güzel şeylerden bahsedemiyorum.. Ama güzel şeyler var hayatta.. Aşk.. Güzel şey..

Bu yazı olmadı ama napayım? Belki geceye yazarım bişeyler..

 

KorsanKalem

Kategoriler: Eskiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir