Bir saattir ekran açık öylece bakıyorum.. Ne yazmalı diye. İlk olarak sağlıktan falan bahsetmeyi düşündüm sıkıcı geldi. Zira her sabah evlerimize saçma kutulardan sağlıklı yaşam önerileri sunuyor, yetkililer.. Aşktan da bahsetmiyeceğim. Sıradanlıktan uzak yazmak istiyorum bugün.. Nisan vasat geçiyor, yazınsal olarak.. Ama bir yazar daha katıldı sitemize. Madam Hale.. Güzel şeyler bekliyorum. Bakalım merakla köşesindeki yazıları bekliyorum.

Yalnızlık, bana gıcık yazılar yazdırıyor. Onu farkettim. Ve şuan 1.89luk bedenim ii büklüm şekilde yazıyorum. Ama rahatsız olmak iyi, yani bir süre sonra bacağın falan uyuşuyor yazmaktan. Bilmem kaç yazı yazan kişi şu tabiri kullanmıştır?: Yazmaktan bacağım uyuştu be! 🙂 Evet ben bu tabiri kullanıyorum.

Bir yelkenlim olsun arzusunu taşımaya başladım. Nedense içimdeki denizcilik sevgisi artıyor gitgide.. Ama yakında alıyorum dalgıç ekipmanlarımı:) Bir hayali daha gerçekleştirme çabası işte..

Bahar geldi. Yağmurlu nisanlar dilememiştim ama yine de güzel, nihayetinde bahar yani! Amasra’ya insan inmeye başladı:) İyi mi kötü mü bilemiyorum. Hayırlısı..

Laptoptaki “K” harfimde bir problem var. Ve yazarken tiksindiriyor beni:) semsert bir hal almış. Valla basasım gelmiyor ne inatçı bir Ka bu ya!

Biraz daldan dala mı atladık ne. Aman oluversin, kafan çok dolu olunca böyle oluyor işte. Kapanışı şöyle yapayım o halde; kendimden bir haber vereyim yazınsal olarak yani.. Bir hikaye yazıyorum. Bakalım bitirdiğimde paylaşacağım. Eskiden yazıyordum hikayeler ama kaybolmuş.. Şimdi yine bir deneme yapayım diyorum, hayırlısı:)

Uzun süre sonra Susamlı Çubuk Kraker yiyorum. Çok severim ama sürekli yemem yani. Sonunu her daim severim bir çok insan gibi.. Hani nerdeyse bir avuç susam kalır dibinde. Ve o an düşündüğün tek şey; parmaklayıp mı yesem yoksa pakedi havaya kaldırıp mı atsam ağzıma susamları olur.. Eğer ki aklınıza bunun dışında; aman burda yenilmez şimdi, ne derler bu davranışa diye bir şey geliyorsa.. vah ki vah.. Sıkıcı bir hayat yaşıyor olmalısınız, bence o susamların yarısını parmaklayın yarısınıda pakedin köşesinden yeyin. Ki ben öyle yaparım…

KorsanKalem

Kategoriler: Eskiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir