Ve insanlar yavaş yavaş gecenin sessizliğine karışırdı. Gökyüzünde kızıl tonları.. Deniz çarşaf gibi.. Birer ikişer yanmakta ışıklar.. Daha yıldız yok gökyüzünde.. Uzanıp tutamazsın yani.. Henüz düş görmemiş  denizkızları.. 

İnce bir yoldu hayat.. Kiloluydum, hep taştım yollardan.. Kalıplar yapılmıştı hayat için, kırdım kalıpları hep, sığamadım daracıktılar..İzliyorum da çevremi, yollara sığmak için türlü dolaplar dönüyor, kalıplara sığmak için neler yapılıyor neler..  Ne kuyular kazılıyor ardlardan.. Bunları görmek mi iyi yoksa görmemek mi bilemiyorum, ama artık sıkılıyorum.. Sıkıldıkça da tat alamıyorum.. Ne olurdu insana dair yaşasaydık..  Huzurlu günler geride kaldı, büyüdük.. Hayatın soğuğunu vücudumuzda hissettik ve midenin boşluğunda ne kederli bir dramın sahnelendiğini gördük.. Sokağın ortasında canı yitmiş bedenler gördükten hemen sonraydı, ölümün varlığından haberimizin oluşu..

Fazla edebiyat yapmamak lazım.. Bugünlerde koşuşturmaktan aksatılan yazıların kederini yaşıyorum ve bir diş ağrısının.. İnsanın beynine vida sokma duygusuna kapılmasına neden oluyor diş ağrısı.. Birkaç ağrı kesiciyle idare etmekteyim.. Sanırım hafta içi çekim işlemlerine başlayacağım.. Hiç diş çektirmedim.. Boktan olduğu duyumları aldım.. İyi bir durumla karşı karşıya gelmemem lazım zaten, hep kötü, en kötü..

Haftasonu sanırım(bildiğim kadarıyla) çalışmıyorum.. Ev temizliği ve eksik aksak hususları gidermeye adayacağım kendimi.. Biraz uyurum, biraz kitap okurum, hep biraz biraz biraz yani:) Sol gözüm ikigündür seyriyor ve sinir olmaktayım, bit artık yahu!

İşyerindeki aptal kutusu artık hd bir kutu.. Aptalları hd olarak seyretmek de ilginç harbiden aptallar:) Birer ikişer derken yandı ışıklar akşam oldu, karanlık…

Beynimin solyanı çalışmıyor diş ağrısı tamamen kitledi:D sağ tarafı bu kadar çalışıyor işte.. Sağı sevemedim hiç zaten.. Rakı balık özlemi içindeyim.. Cumartesi kaçsam mı ki bizim mekana?

Neyse gereksiz konuştuk, gereksiz yazdık,gereksizdik,gerekmedik,gerekemedik,gerekli miydik? Ben susayım 😀

Rüzgar 270 drcden 6knots esmekte sıcaklık 23C , altımetre 1014 …. iyi uçuşlar..ben uçtum siz uçmayın..:)

KorsanKalem

Kategoriler: Eskiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir