Aslında ben böyle anlarda susmayı yeğlerim,
Genelin yaptığı bir davranıştır belki
Belki de değil!
Aslında insanlar tutarsızdırlar,
Genelin bakışıdır bu belki
Belki de değil!
Aslında aşk bir kurmacadır,
Genelin bakışıyla duygusal bir paradigma,
Belki de öyledir!

Aslında amacı olan insanlar amaçsızlara göre daha bir şanssızdırlar. Zira bir ömür tüketebilirler amaçları uğruna.. Bir sevdadan vazgeçebilirler, bir anı yaşayamayabilirler..

Aslında çok parası olanlar çok bokturlar.. Çokşeyden anlar, bir boktan çakmazlar.. Aslında hayat bokla sidik arasındaki ince çizgiden oluşmuştur, aşağı tükürsen sakal yukarısı bıyık olayı.. Nitekim aslında deliler çoktan çözmüştürler olayı.. Aslında deliler deli olmayabilirler…

Aslında sarhoş olunca çok daha iyi anlıyor insan, dünyanın döndüğünü.. Ki aslında dilinden yarım yamalak çıkan kelimeler herşeyi anlatıyor.. Aslnda okyanuslar bilinenin aksine derin değil.. Kutuplar soğuk değil aslında, güneş sıcak değil.. Çöller de neymiş, aslında yem yeşil vadiler; yeşil değil!

Aslında göstermelik gülüşlerin altında dramın başyapıtları çıkar, sinemalar dolar taşar! Aslında güzeldir be hayat, çocuk çağlarda..

Aslında henüz çok erken ya da çok geç olabilir.. Bilinmezlerin bilginliğine aslında hiç erememiş olabiliriz..

KorsanKalem 25.02.12 02.33

Kategoriler: Eskiler

1 yorum

gercekcihayalperest · 25 Şubat 2012 19:59 tarihinde

Ve aslında hiç yaşamamış olabiliriz.. Tüm bu dünyasal saçmalıkların içinde.. Belki aptal bir rüyada kendimizi kandırıyoruzdur kim bilebilir..” Asında”ları çoğaltmak mümkün…Hele de bu günlerde….Her zamanki gibi harika bi yazı olmuş..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir