Yaşamın onca hikayesini yaşayıp, bunca şeye şaşırmak saçma geliyor çoğu kez.. Ama tipik insan özelliği devreye girdiği için, saçmalıklar pek bir şey ifade etmiyor..

Aptal kutularında yemek vakti seyredilen “sıcak” savaş haberlerinin gerçekliğini ve dehşeti göremeyen günümüz mutlu ailesi, yarınlarda aynı savaşın farklı bir cephesinde görev alacaklarını henüz kavramamış görünüyorlar.. Ama insanoğlu çabuk öğrenir.. Çabuk unuttuğu gibi..

Zenginliklerin, insanları fakirleştirerek sağlandığı şu dünyada, büyük planların harcanan çocukları olmak zorundayız.. Ya da komplo teorilerine inanmış sistemin çocukları.. Ama bir yalana inanıp uslu çocuk rolünü kabul etme niyetinde olmadım hiç..

Vagondan atlamak geçiyor içimden bazen.. Elim, yüzüm parçalansın, taklalar atayım.. Nihayetinde gitmemin istenildiği yere gitmeyip yeni bir yola çıkayım.. Yada yeni bir yol yaratayım.. Bilmiyorum çoğu şey saçma sapan geliyor evet! Ölümün varolduğu yerde, inatla ve çılgınca para peşinden koşuyorlar.. Ardlarında bilmem kaç sıfırlı malvarlıkları, evler ve arabaları.. Ve koca bir hiçlik.. Bomboş..

KorsanKalem 19.06.12 23.45

Kategoriler: Eskiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir